FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Masz pytanie dotyczące aplikacji Książka Korespondencji? Sprawdź, czy inni nie mieli podobnych wątpliwości.

Tak, z Książki Korespondencji w wersji Green można korzystać za darmo. Nie obowiązuje limit czasowy. Obowiązuje natomiast limit dokumentów: do 10 wpisów w każdym miesiącu.
Darmowa wersja Książki Korespondencji pozwala wygenerować do 10 wpisów w każdym miesiącu. Jeśli będziesz chciał wygenerować 11. wpis, nie uda Ci się. Jeśli wygenerowanie dodatkowego wpsiu będzie konieczne, przejdź na wersję Silver, Gold lub Platinum, kupując licencję.
Aby przejść z darmowej wersji Książki Korespondencji (Green) na wersję Silver, Gold lub Platinum - odpłatną, należy przejść do menu Użytkownik -> Narzędzia -> Rozliczenia -> Pakiety i wybrać odpowiedni pakiet oraz dokonać płatności.
Twoje firmowe dane są przechowywane w bezpiecznej chmurze przygotowanej specjalnie na potrzebny aplikacji przeglądarkowej Książka Korespondencji. Nasze serwery znajdą się w Polsce i są stale monitorowane. Połączenie z aplikacją zawsze jest bezpieczne i szyfrowane odpowiednim algorytmem. Dzięki temu możesz pracować na swoich firmowych danych gdziekolwiek jesteś i z takiego urządzenia, jakie masz pod ręką. Najważniejsze, abyś miał połączenie z Internetem.
Tak. Pomoc techniczna świadczona jest za pośrednictwem czatu na naszych stronach oraz poczty e-mail. 
W przypadku darmowego pakietu Green Książki Korespondencji Green Twoja licencja jest ważna 1 rok, licząc od ostatniego zalogowania się do systemu. W przypadku płatnego pakietu licencja jest ważna przez okres, na jaki ją zakupiłeś. Jeśli nie przedłużysz licencji, aplikacja przez 30 dni będzie działać w trybie "tylko do odczytu". Po upływie tego okresu Twoje konto wraz z danymi zostaną usunięte.
Wybierając któryś z pakietów (Silver, Gold, Platinum), możesz wybrać także sposób rozliczenia – płatność za rok z góry lub płatności miesięczne. Jeśli zdecydujesz się na płatność za rok z góry, przez rok masz nieprzerwany dostęp do systemu. Jeśli wybierzesz płatności miesięczne, będziesz płacić za każdy miesiąc korzystania z aplikacji z góry. Bez względu na wybrany rodzaj rozliczeń, licencja przedłuża się automatycznie. Jeśli chcesz zrezygnować z używania płatnego pakietu aplikacji, możesz przejść na wersję darmową lub zamknąć konto. W przypadku przejścia z wersji płatnej na darmową, już wpłacone na poczet pakietu środki nie są zwracane. Jeśli nie przejdziesz na pakiet darmowy ani nie zamkniesz konta i jednocześnie przestaniesz uiszczać opłaty w trakcie trwania licencji, Twoje konto przejdzie w tryb „tylko do odczytu”. Aby je odblokować, będziesz musiał przejść na darmowy pakiet Green lub zakupić nowy odpłatny pakiet. Data ważności odpłatnego pakietu liczy się od dnia jego zakupu.
Zmiana pakietu z bezpłatnego na płatny związana jest z opłatą zgodną z obowiązującym aktualnie cennikiem. Zmiana pakietu z płatnego (tańszego) na inny płatny (droższy) wiąże się z opłatą za zmianę pakietu. Wysokość tejże opłaty jest uzależniona od różnicy w cenie między dotychczasowym a nowym pakietem (w zależności od wybranego pakietu) wyliczonej proporcjonalnie do ilości dni ważności dotychczasowego pakietu.